Paw Patrol: On A Roll! یک بازی ماجرایی است که می‌تواند کودکان شما را برای چند روز سرگرم نگه دارد. در این بازی شما باید با استفاده از سگ‌های کوچک و دوست داشتنی، دوستان خود را که در خطر هستند را نجات دهید. این بازی اصلاً برای سنین بالاتر در نظر گرفته نشده است چراکه هیچ‌گونه چالشی در بازی وجود ندارد و یک کودک بالای 5 سال، ممکن است خیلی سریع بتواند معماهای بازی را حل کند که در نهایت بازی را حوصله سربر می‌کند. این بازی توسط Torus Games توسعه و Outright Games آن را روانه‌ی بازار کرده است.

در بازی 16 مأموریت در محیط‌های متفاوت وجود دارد که به نجات دادن حیوانات مختلف از خطر محدود می‌شود. شما عضو یک گروه نجات هستید که اعضای آن چندین سگ دوست داشتنی هستند که هریک قدرت‌ها و قابلیت‌های خود را دارند. 8 محیط ساحلی متفاوت در بازی وجود دارد که با گرافیک کارتونی خود، مناظری زیبا را در بازی به کودک شما نشان می‌دهد. در بازی پازل‌ها و المان‌های پلتفرمر زیادی وجود دارد که هیچ‌گونه سختی و چالشی را دربر ندارند و یک کودک 3 ساله هم می‌تواند به راحتی بازی را جلو ببرد و از آن لذت ببرد.

اگر به دنبال یک بازی برای کودکان زیر 5 سال هستید، Paw Patrol: On A Roll! یک بازی کاملاً مناسب برای آن‌ها است. این بازی اصلاً چالش‌برانگیز و سخت نیست و مأموریت‌های بازی صرفاً به نجات دادن حیوانات دیگر محدود می‌شود که محتوایی مناسب برای کودکان کم سن و سال را دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 (2.4 GHz) or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 430 (1024 MB)/ Radeon HD 6850 (1024 MB)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: Windows Vista and DirectX® 9.0b and below not supported

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 10
Processor: Intel i5, 4 x 2.6 GHz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: Windows Vista and DirectX® 9.0b and below not supported

تصاویری از محیط بازی :