در بازی جدید Empire of Sin این موقعیت به بازیکنان داده خواهد شد تا پا در کفش یکی از چهارده رئیس بزرگ مافیایی از جمله می‌توان به آل کاپون، استفانی سنت کلیر یا گلدی گارنو که با الهام از تاریخ طراحی شده‌اند، بکنند و تجربه‌ای خاص و منحصربه‌فرد را به دست آورند. خود را در قالب شخصیتی ببینند که قصد دارد یک شهر را برای کارهای خلافکارانه‌اش به دست گیرد. گیم پلی به‌صورت استراتژیک طراحی شده و بازیکنان می‌توانند از مبارزاتی نوبتی بهره‌مند شوند. به سال 1920، شهر شیکاگو، در بحبوحه ممنوعیت فعالیت گروه‌های مافیایی سفر کنید، جایی که یکی از رئیسان قدرتمند مافیا، پس از مدت‌ها قصد دارد تا دوباره به جایگاه اصلی خود بازگردد. او قصد دارد تا سال 1933 کنترل کامل شهر را به دست گرفته و باندی قدرتمند را هدایت کند.

بی شک گروه‌های مافیایی درآمد خود را از فعالیت‌های مختلف زیرزمینی از جمله خریدوفروش مواد مخدر، ایجاد شغل‌های متنوع و گاهاً ممنوعه مانند اسپایکی ها، قمارخانه‌ها و موارد بیشتر به دست می‌آورند. حال شما در نقش رئیس یکی از این گروه‌ها، می‌توانید 16 عضو را برای مدیریت کارهای خود جذب کنید. برای آنکه بتوانید از باند خود در برابر دیگر گروه‌ها و مهم‌تر از همه قانون حفاظت نمایید، شروع به زیرمجموعه گیری کنید. جالب است بدانید که می‌توانید از الکل به‌عنوان نوعی پول برای گسترش نفوذ امپراتوری خود استفاده کنید. مشروبات الکلی می‌توانند توسط کارخانه‌های آبجوسازی تحت کنترل بازیکن تهیه شده و توسط متحدان به بازیکن اعطا شوند یا به‌عنوان بخشی از انجام مأموریت‌های مختلف به آن‌ها پاداش داده شود.

اگر در فکر تصاحب شغل یکی از گروه‌های مافیایی هستید، باید نقشه‌ای دقیق که شامل مبارزه به‌صورت مستقیم و رو در رو در خیابان‌های شهر می‌شود را در نظر بگیرید. همان‌طور که گفته شده، بازی از مکانیسم نوبتی بهره می‌برد و این حالت را می‌توان در مبارزات خیابانی تجربه کرد. اگر قصد یا قدرت لازم برای مبارزه را ندارید، راه دیگری وجود دارد؛ می‌توانید با ایجاد اتحاد کوتاه‌مدت با سایر باندها برای شکست دادن یک دشمن مشترک، این کار را انجام دهید. در آخر باید گفت تمام ویژگی‌هایی که یک بازی مافیای هیجان‌انگیز باید در خود داشته باشد را عنوان Empire of Sin به بازیکنان خود ارائه می‌کند تا برای ساعت‌ها سرگرمی جذابی را تجربه کنند.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک با مکانیسم مبارزات نوبتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا محصولات مشابهی همچون The Feud Wild West Tactics و Mafia Definitive Edition را نیز بررسی نمایید.

در ادامه برای دانلود بازی Empire of Sin با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® 8.1 64 bit or Windows® 10 Home 64 bit
Processor: Intel® Core™ i3-530 or AMD® Phenom™ II X3 720
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) or AMD® Radeon™ R7 250 (2GB), AMD® Radeon™ Vega 11
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows® 10 Home 64 bit
Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD® Ryzen™ 5 3400G
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 770 (2GB) or AMD® Radeon™ RX 470 (4GB)
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

تصاویری از محیط بازی :