شاید در اولین تجربه‌ای که از بازی Zombie Army 4 Dead War به دست می‌آورید، متوجه این موضوع شوید که گیم پلی تا حدودی به‌مانند عنوان معروف Sniper Elite طراحی شده است اما در این میان تفاوت‌های بسیاری را نیز شاهد هستیم که همین موضوع باعث می‌شود تا زامبی آرمی 4 منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز باشد. به‌واسطه داستانی جذاب، قرار است تا قرن‌ها به عقب بازگشته و بار دیگر خود را در سال 1946 اروپا، در میان انبوهی از ویرانه‌ها ببینیم. بشریت در تهدیدی بزرگ به سر می‌برد و تنها کسی که می‌تواند این مشکل را برطرف کند، شما هستید. هیتلر پس از دفاعی جانانه در برابر دشمنان به‌ندرت ضعیف و ناتوان شد تا در نهایت به یکی از زامبی‌های دشمن تبدیل شد. اکنون او نیز در برابر شما قرار خواهد گرفت و به‌نوعی ارتش زامبی‌ها به سرکردگی هیتلر حملات خود را انجام می‌دهند.

برای مبارزه با زامبی‌ها، می‌توانید از بین چهار شخصیت مختلفی که توسط توسعه دهندگان برای بازی در نظر گرفته شده است، یکی را انتخاب کرده و مأموریت‌ها را یکی پس از دیگری تکمیل نمایید. اما در نظر باید داشت که هرکدام از شخصیت‌ها، مهارت، ویژگی و توانایی‌های خاصی را ارائه می‌دهند که برای مبارزه با گروهی از زامبی‌ها دانستن آن‌ها بسیار مفید است. البته در برخی مأموریت‌ها شما می‌توانید کنترل هر چهار شخصیت را نیز بر عهده گرفته و مبارزه را پیش ببرید. شکل ظاهری و طراحی لباس و جزئیات آن‌ها به‌مانند سربازان جنگ جهانی دوم در نظر گرفته شده است. در کنار شخصیت‌ها باید به سلاح‌های قدرتمندی اشاره کنیم که در انواع مختلف سبک‌سنگین در دسترس بازیکنان قرار خواهند داشت. شما می‌توانید در یک مأموریت از سلاح دوربرد مانند اسنایپر استفاده کنید و در مأموریت دیگر برای ازبین‌بردن دشمنان کلاشنیکف یا کلت را انتخاب نمایید.

این بازی را می‌توان به‌صورت انفرادی نیز تکمیل کرد اما اگر به‌صورت گروهی و چندنفره آن را انجام دهید، قطعاً حس و حال دیگری را تجربه خواهد کرد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن و زامبی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا محصولات مشابهی همچون Sniper Elite Nazi Zombie Army 2 و Plants vs. Zombies Battle for Neighborville را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10 64-bit / Windows 7 64-bit*
CPU: Intel Core i3-6100 (or AMD equivalent)
GPU: Nvidia GT 1030 2GB (or AMD equivalent)
Storage: 50 GB
Memory: 4 GB
Other: *Windows 7 64-bit version 7601 supported only via the Vulkan launcher option.


تصاویری از محیط بازی :